Bowlingová škola

Ostatní služby

Pořádání firemních turnajů - teambuilding

Výhodou bowlingu je, že jej může hrát téměř každý a tak je i oblíbenou teambuildingovou aktivitou pro firmy, zvláště okolo vánočních svátků. Firemní turnaje mají svá specifika a je třeba je pojmout jinak než klasické komerční turnaje. Při organizaci těchto teambuildingových turnajů dávám důraz na spolupráci v týmech nebo dvojicích a posílení mimopracovních vazeb mezi kolegy z různých částí firmy či oddělení.

Pořízení fotodokumentace

Kromě bowlingu je mým poloprofesionálním koníčkem i digitální fotografie a mohu nabídnout pořízení a zpracování fotodokumentace celé akce. Disponuji kvalitní technikou značky CANON 5D Mark III a celou řadou objektivů profesionální řady L s vysokou světelností, takže často není ani třeba použití blesku a hráči tak nejsou při hře rušeni.

Výsledné fotografie jsou zpracovány v programu Photoshop a předány v elektronické formě nebo vytištěny podle přání zákazníka.

Dárkové poukazy - vouchery

Pokud hledáte vhodný dárek pro své blízké, jednou z možností je zakoupení Dárkového poukazu jako předplatného tréninkových hodin. Cena se odvíjí v závislosti na počtu tréninkových hodin a také na tom jestli voucher obsahuje i cenu za dráhu či nikoliv.